Hakkımızda

  • Buz
  • Buz

İşimiz Suyu Buza Dönüştürmek... En Şeffaf Haliyle

Firma olarak 1999 yılından bu yana buz üretimi yapmaktayız. Buz, üretimin her aşamasında bilimsel verilere sadık kalınarak yapılmaktadır. İlk aşama olarak su tanklarında klorlanan su ikinci aşamada ise çift osmoz yöntemiyle mikrobiyolojik olarak bakterilerden arındırıldıktan ve özel yapım buz makinalarında bulunan büyük buz borularında oluşturulduktan sonra elmas bıçaklar yardımıyla kesilererek son derece şeffaf kristal buz taneleri halinde buz tanklarına toplanmaktadır.Buz tanklarında toplanan buz taneleri 4kg,2kg ve 1 kg olarak ambalajlanmakta olup üretimin son aşamasında ise soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir.

Üretimin her aşamasında denetim proseslerine titizlikle uyulmakta olup her ay düzenli olarak uluslararası bağımsız labaratuvarlarda mikrobiyolojik testler yaptırılarak insan sağlığı güvence altına alınmaktadır. Dağıtım ise, filomuzda bulunan Frigo-frig araçlarımızla ve yaygın servis ağımızla istanbul'un her iki yakasında da işinde profesyonel ve güleryüzlü personelimiz ile yapılmaktadır.

Firmamız kurulduğu günden bu yana Rock'ın Cock vb.. gibi çok sayıda konser ve özel organizasyonun ana buz tedarikçisi olarak ülkemizin pek çok büyük firması ile çalışmakta olup, buz sektörü dışında distribitörlüğünü yaptığımız Erikli Su Ve Sırmakeş Su ile su sektöründe de faaliyet göstermektedir.